Tatt N Roll İzmİr

Datça: İskele Mah. Atatürk cad. no:75/A Datça-Muğla İzmir: Halil Rıfat Paşa Cad. No: 290 D-3 Konak İzmir
Phone: (90) 506 343 71 78 Email: emreeren@tattnroll.com
  • Tatt N Roll İzmİr
  • Tatt N Roll İzmİr
  • Tatt N Roll İzmİr
  • Tatt N Roll İzmİr
  • Tatt N Roll İzmİr

Tatt n Roll tattoo stüdyo, Emre Eren tarafından 2012'de İzmir’de kurulmuştur. Emre Eren’in dövme sanatındaki kariyeri, 2006 yılında İzmir’de dövmeciler derneği başkanı Sabri Mudurlu ile tanışması ile başlar. Ege Üniversitesi, Alman Dili ve Edebiyatını kazandıktan sonra, İzmir Sun Tattoo’da yarı zamanlı çırak olarak çalışmaya başlar. 2010 yılında erasmus eğitimi sırasında Augsburg ve Berlin’de dövme fuarlarına katılır ve kendini dövme sanatına adamaya karar verir. Sonraki yıllarda Avrupa’da bir çok fuarda ziyaretçi ve katılımcı olarak bulunur. 2012'de memleketi Datça’da kendi stüdyosunu kurar.

2014 yılında da buraya yerleşmeye karar verir. 2014 yılında düzenlenen, Dünyanın bir çok ülkesinden ve Türkiyeden sanatçıların katıldığı İstanbul Uluslararası Tattoo Convention’da Asya dalında 2.lik ödülü, 2015'te yine İstanbul Tattoo Convention’da geleneksel dövme dalında 3.lük ödülüne layık görülmüştür. Emre Eren an itibarı ile çalışmalarına genellikle Datça’da olmak üzere İzmir ve Almanya’da da devam etmektedir. Çalışmaları genellikle realistik dövmeler olup, Line work (çizgisel), dot work (nokta tekniği), watercolor, old school, new school trash polka gibi tarzlarda çeşitlilik göstermektedir.

Kalıcı Dövme

Renkli ve siyah - beyaz Realistik tarz ağırlıklı olmak üzere, Oldschool, New school, Dotwork, Linework , Minimal vs. her tarz da dövme uygulaması.

Piercing

316 L Çelik ve Titanyum materyallerle, tamamen kişiye özel malzeme kullanılarak gerçekleştirilen delim uygulaması.

Dövme Düzeltme & Kapatma

Eski veya bozuk dövmelerin düzeltilmesi veya bu dövmeleri, belli olmayacak şekilde başka bir dövme modeli ile kapatma işlemi.

Instagram'dan tüm çalışmalarımızı görün